cz | en | deu   

 

Aktuality

Právě vyšel nový katalog dekoračních materiálů pro období jaro/léto 2013. Zastupujeme společnost Zaruba GmbH a Heinrich Werner GmbH a to jak v České tak také Slovenské republice.

V případě, že ještě nemáte náš aktuální katalog, kontaktujte nás a vyžádejte si jeho zaslání zde ».


CONTIGO cestovní hrnky, láhve na vodu, šálky a hrnečky pro děti jsou určeny pro spotřebitele, kteří hledají řešení pro každodenní výzvy svým aktivním životním stylem.

Je to prý nejrychleji expandující značka na světě v segmentu nádob na nápoje. Moderní výrobky CONTIGO jsou skvělým příkladem inovace, kvality, neotřelého designu a toho, jak se tyto hodnoty stávají stále více rozhodujícími pro zákazníky při nákupu. Nádoby CONTIGO se systémem uzávěrů AUTOSEAL a nejmodernější vakuovou izolací u termosek byly zkonstruovány tak, aby zvýšily komfort obsluhy na maximum a snížily čas potřebný na údržbu a obsluhu. K tomu přinášejí všechny nádoby CONTIGO se systémem AUTOSEAL dosud nevídanou úroveň bezpečnosti a až 100 % eliminaci nechtěného rozlití, což je vlastnost nesmírně vítaná především u dětských modelů. To vše v esteticky okouzlujícím provedení, neboť krása obohacuje život…

a to nejen krása produktů, ale také způsobu prezentace


Souostroví u břehů východní Afriky je odedávna známé jako místo, z něhož se do Evropy dostává vzácné koření. Jednou z firem, která je odsud dováží je společnosti ZANZIBAR SPICE AG, pro niž jsme navrhli pultový a podlahový stojan pro kompletní sortiment produktů.

Jaro představovalo především fázi vývoje a vzorování. V dnešních dnech už se se stojany můžete setkat především v BIO obchodech a prodejnách zdravé výživy a to především v Německu, Švýcarsku a Rakousku.


Pyré z kaštanů, pudinky, deserty, ovocné želé, jogurty, sušenky a především džemy…to vše nabízí známý francouzský výrobce Bonne Maman. Tajemství Bonne Maman pochází ze starých domácích receptur předávaných z generace na generaci. Své kořen má v krásném údolí Dordogne ve Francii.
Produkty obsahují pouze přírodní složky. Džemy se vyrábí z čerstvě sklízeného ovoce a cukrové třtiny.

Reklamní slogan firmy zní:
Bonne Maman, tradiční džem, tak dobrý, jako by byl vyroben doma. Bonne Maman ve Vás probudí jemné vzrušení ze vzpomínek na dětství.

A právě pro tuto společnost jsme v letošním roce vyrobili 3.000 ks podlahových stojanů určených pro široký sortiment produktů.


Ve dnech 23.2. - 27.2.2008 se naše firma poprvé zúčastnila v německém Düsseldorfu největšího světového veletrhu zařízení obchodů Euroshop 2008. Naše expozice byla navržena se záměrem představit se ve světové konkurenci jako mladá moderní společnost schopná poskytnout svým partnerům komplexní služby v oblasti POS prezentace.
Zde Vám přinášíme několik fotografií našeho stánku, který svým designem i provedením potvrdil vysokou kvalitu námi nabízených služeb.

A zde jsou pro inspiraci další fotografie z výstavy.


Společnost INTERPROMOTION, s. r. o. působí na trhu POS reklamy od roku 2000. Za tuto dobu si však dokázala upevnit své místo nejen v České republice, ale i na zahraničních trzích, kde spolupracuje s partnery v rámci projektů na evropské i světové úrovni. To dokazuje i výroba pro společnost IMI plc, konkrétně pro divizi DCI Marketing se sídlem v Milwaukee. Spolupráce byla navázána počátkem roku 2008 a to projektem Leap Frog Display. Jeho cílem bylo presentovat nový typ hračky určené pro děti předškolního věku.

Se společností DCI Marketing jsme vyvinuli stojan na prezentaci tohoto nového produktu, který byl následně vyroben v sérii 2500 ks. Stojany byly dodávány nejenom na evropské trhy, ale i do celého světa, např. do Mexika, Kanady, Asie atd.
Zde Vám přinášíme několik fotografií.


Ve dnech 23.-27.února 2008 se naše společnost bude účastnit na výstavišti v německém Düsseldorfu největšího světového veletrhu zařízení obchodů Euroshop. Veletrh obsadí celkem 15 pavilonů a zúčastní se ho přes 1600 vystavovatelů z celkem 50 zemí – čímž se veletrh jistě stane událostí roku v tomto oboru.

Tímto Vás co nejsrdečněji zveme k návštěvě našeho stánku číslo 3C77 v hale č. 3.


Začátkem května 2007 pořádala firma HP Tronic ve Zlíně a v Praze výstavu pro své zákazníky. Naše společnost na tuto výstavu dodala nový typ stojanu určený pro mladou generaci.


V březnu roku 2007 zahájilo svou činnost Podnikatelské inovační centrum Zlín. Toto centrum pomáhá začínajícím podnikatelům. V jeho vestibulu můžete vidět podlahový stojan, který dodala naše společnost.

 

 


o nás | design | produkty | materiály a technologie | dekorace | reference | aktuality | obchodní podmínky | kontakt
INTERPROMOTION: displays - design & production.
© 2011 - 2013 Všechna práva vyhrazena HodaDesign | www.hoda.cz. Search powered by Google™.